Music

Wesele z Gwiazdą – nowa moda na Polskich weselach !!!

By 28 stycznia 2020 11 lutego, 2020 No Comments

Wesele z Gwiazdą to nowy projekt, który kierujemy do wszystkich tych, którzy poszukują nowych, ciekawych i oryginalnych atrakcji, którymi zaskoczą swoich gości weselnych.

Z pewnością taką zaskakującą i miłą atrakcją będzie występ znanego zespołu, artysty-  gwiazdy. Występy gwiazd światowego formatu na weselach na całym świecie nie są niczym nowym. Tego typu atrakcja wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale to przecież wesele, wyjątkowe wydarzenie i jedyny taki dzień w życiu!  Przykładów można by przytaczać wiele choćby występ Beyonce i Jay-Z na przyjęciu koszykarza LeBrona Jamesa. Uroczystość Kim Kardashian i Kanye Westa uświetnił występ Lana Del Rey. W trakcie wesela Księcia Williama i Księżnej Kate utwór do pierwszego tańca zaśpiewała Ellie Goulding wykonując cover piosenki Eltona Johna „Your song”. Jak media donoszą również Jeniffer LopezMichael Buble’ wystąpili jako gwiazdy na weselu, po którym to występie rozpędu nabrała kariera Michael Buble’ którego usłyszał na przyjęciu słynny muzyczny producent David Foster. Polskie wesela słyną na całym świecie z gościnności i dobrej zabawy i niczym nie ustępują tym zagranicznym. Na weselu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń wystąpiły aż trzy gwiazdy dając koncert w trakcie trwania przyjęcia. Mieliśmy osobiście przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu nie tylko jak goście, ale również zadbać  (Biurkowski Events ) o stronę artystyczną i techniczną wydarzenia. Na scenie pojawili się:  Mateusz Ziółko, Marek Gwiazdowski zespół MIG, Rafał Królikowski oraz muzycy i wokaliści znani z programów i show telewizyjnych projekt Dj & Lady Sax. Polskie gwiazdy coraz chętniej występują na przyjęciach weselnym, idąc w ślady zachodnich kolegów z branży.  Wraz za światową modą powstał w Polsce pierwszy projekt muzyczny Wesele z Gwiazdą, dzięki któremu młode pary mogą zapewnić swoim gościom atrakcje w postaci występu znanych artystów.

Wesele z Gwiazdą to nie tylko koncert popularnego zespołu lub wokalisty muzyki dance, pop, czy też rock. Projekt uwzględnia również całą bardzo efektowną oprawę techniczną, nagłośnienie i oświetlenie wydarzenia w tym również prowadzenie i oprawę muzyczną całego wesela przygotowaną przez doświadczonego Dj-a. W projekcie biorą udział nie tylko polscy wykonawcy, ale również zagraniczne gwiazdy takie jak BONEY M,  ERUPTION,  których lista cały czas się powiększa. Większość przyjęć weselnych odbywa się w okresie letnim, zatem należy pamiętać, że w tym okresie Gwiazdy często  koncertują i dlatego też planując przyjęcie weselne należy zarezerwować termin z wyprzedzeniem.

Wesele z Gwiazdą to również propozycja dla osób chcących zrobić niespodziankę nowożeńcom.

Błażej Biurkowski

Biurkowski Events

 

Leave a Reply